PRACOVNÉ UTERÁKY A UTIERKY

Kongres a catering

Textil pre kongresové a cateringové účely sa stal štandardnou potrebou hotelov, penziónov, reštaurácií a cateringových spoločností. Banketové sukne, banketové obrusy, kokteilové obrusy, návleky na stoličky a stoly sú súčasťou úspešného cateringu a kongresového vybavenia.

Banketové sukne – skirtings

Banketové sukne sa vyrábajú zo 100% PES SATEN alebo PES RONGO v štandardných rozmeroch 200×73, 300×73, 400×73, prípadne podľa požiadaviek zákazníka v atypických rozmeroch.

Štandardné farby SATEN sú:
001 – biela
011 – smotanová

kongres-catering1-02kongres-catering1-03

Štandardné farby RONGO sú : stiahnite si farebnicu RONGO

_kongres-catering1-01kongres-catering2-03

Uchytenie banketových sukní

Uchytenie banketových sukní je zabezpečené našitím suchého zipsu (chlpatá časť) po celej dĺžke a jej pripnutím na ostrú časť, ktorá je nalepená na klipe.
Ak klipy nie sú vhodné na uchytenie, odporúčame samolepivý suchý zips 2,5cm hrúbka, ktorý dodávame v metráži.

kongres-catering2-01kongres-catering3-01kongres-catering4-01kongres-catering4-02 f16f23

Návleky na stoličky

Vyrábajú sa najmä na zákazku, podľa druhu stoličky a výberu materiálu. Prevedenie od jednoduchého z materiálu RONGO až po najzložitejšie z ťažších, pevných materiálov s mašľami, protizáhybmi a prekladmi. Vyššia kvalita z materiálov OSPEN, PROF.LINE, GARDENA a pod. Na rôzne typy stoličiek možnosť dodať cateringové vaky zo strečového materiálu RONGO.

IMG_6923Návlek na stoličku universal stretch_kongres-catering5-01

Cateringový vak

Kokteilové obrusy

Kokteilové obrusy sa vyrábajú na všetky typy STAND-BY stolov z materiálov PES SATEN a PES RONGO.  Preväzujú sa stuhou, ktorá je vo farbe obrusu, prípadne inej podľa požiadavky zákazníka.

_kongres-catering8-01v19