PRACOVNÉ UTERÁKY A UTIERKY

Pracovné uteráky a utierky

Súčasťou našej komplexnej ponuky dodávok profesionálnych textílií sú aj pracovné uteráky, osušky a riadové utierky. Jedná sa o sortiment, ktorý sa svojou povahou a úžitkovými vlastnosťami stáva neoceniteľnou súčasťou dodávok pre korporátnych klientov, hlavne pre výrobné závody a prevádzky, kde dochádza k pomerne rýchlemu ušpineniu bežne používaných textílií a kde je potrebná rýchla a cenovo výhodná obmena. Dodávané pracovné uteráky, osušky a utierky sú vyrobené z prírodných materiálov bavlna a ľan.

Froté uteráky a osušky WORK

Vysoko kvalitné a odolné dvojmoskané froté pre použitie vo výrobných a obslužných prevádzkach, štandardne dodávané v rozmeroch 50x100cm a 70x140cm, v gramáži 410g/m2, s výbornou savosťou. Dodávané sú ako mix pruhovaných dezénov.

f4

Pracovné uteráky VAFLA WORK

Kvalitná bavlnená priadza, odolný materiál a atraktívny vzhľad aj pre firemnú klientelu robí z tohto druhu uteráku nezastupiteľného pomocníka pri každodennej hygiene rúk. Vaflové uteráky WORK sa dodávajú v rozmere 50x100cm, v gramáži 240g/m2, štandardne v pruhovaných dezénoch. Súčasťou našej ponuky sú tiež vaflové uteráky v rovnakej kvalite biele až snehobiele.

f29 waffle pic.

Bavlnené pracovné uteráky KÁRO

Pracovné uteráky KÁRO hladké sú bavlnené uteráky vyrobené zo
štandardnej priadze za veľmi výhodné ceny v porovnaní cena/úžitkové
vlastnosti. Tieto uteráky slúžia na častú obmenu vo veľmi špinavom
a prachovom prostredí, vrátane použitia v kontaminovanom prostredí jadrových elektrární. Dodávané sú v rozmere 50x100cm, v gramáži180g/m2.

f32 f33 f34

Bavlnené a zmesové utierky

Riadové utierky ponúkame v klasickom rozmere 50×70, materiál 100 % bavlna alebo bavlna/ľan. Dostupné sú v rôznych dezénoch (žakár, káro) a v rôznych farbách.

SONY DSC Utierka 50x70cm (2) Utierka